Це ваші ідеальні рукавиці без рукавиць. Одне легке натискання на дозатор – і кількості крему вже буде достатньо, щоб захистити ваші руки від слідів фарби, смоли, пігментів, чорнил та ін. матеріалів. Ідеально для тих, хто не любить працювати в рукавицях! Дуже легко змивається після роботи звичайною водою разом з усім брудом, не потребує мила. Зволожує шкіру.
Розітріть на долонях, як звичайний крем, і за пару хвилин після його висихання вже можете працювати, не хвилюючись, що бруд\фарба буде в’їдатись в вашу шкіру. Якщо випадково нанесли дуже багато крему на руки і він не сохне, просто зніміть надлишок крему серветкою.
Увага! Не захищає шкіру від алергії настільки добре, як рукавички. Також зауважте, що якщо працюєте саме зі смолою – крем добре захищає від компоненту А чи Б окремо. Якщо ж на шкіру потрапляє уже замішана смола (А+Б), рекомендуємо змити крем разом з слідами замішаної смолу якомога швидше, щоб уникнути алергії та слідів. [html5_video id=4763][html5_video id=4763]




Відгуки
Відгуків немає, поки що.