Кошик

Яка температура в приміщенні повинна бути оптимальною для роботи зі смолою?

Оптимальна t для роботи з епоксидною смолою – 21-26 градусів. Холодніша температура зробить смолу більш в’язкою, тепліша – рідкою. Якщо у вашій майстерні занадто холодно, смола буде густішою та час її роботи та затвердження збільшиться. Якщо затепло – час роботи зменшиться плюс підвищиться ризик закипання смоли. Тож щоб уникнути дефектів глянцю і інших проблем, потрібно дотримуватись оптимального температурного режиму.

Залишити відповідь
Сертифікована італійська смола

Надаємо всі документи і дбаємо про вашу безпеку

Власне виробництво

Філамент, артборди, дзеркальна фурнітура - все українське!

Надаємо всі необхідні консультації

Телефоном, в TG, поштою чи через direct Інстаграму

Відправляємо в той же день

Якщо замовлення оформлено до 13:00 буднього дня і не містить артбордів, фурнітури і філаменту

Зручні методи оплати

Онлайн або накладеним